SOSZYŃSKI

Nasze meble - wizytówką Twojego wnętrza.

 

MEBLE - SODAR

Nasza firma istnieje od 1956 roku i ma swoją siedzibę w Swarzędzu - mieście o wielowiekowej tradycji stolarskiej.

Specjalizujemy się w wykonywaniu ekskluzywnych i standardowych mebli mieszkaniowych, biurowych, restauracyjnych a także do lokali usługowych i obiektów użyteczności publicznej. Nasze meble są wizytówką domów w całej Polsce i kilku krajach Europy.

Linie wzornicze naszych wyrobów obejmują zarówno nowoczesny design, charakteryzujący się prostotą formy i najnowszymi materiałami, jak i ponadczasową klasykę i meble stylizowane.

Różnorodna oferta obejmuje między innymi: zestawy stołowe, kuchnie z AGD, sypialnie, biblioteki, garderoby, barki, zabudowy poddaszy, meble gabinetowe, młodzieżowe, łazienkowe, biurowe, restauracyjne i inne nietypowe. Meble można zakupić pojedynczo i w zestawach.

Materiałem na nasze wyroby jest okleina naturalna i lite drewno, pozyskiwane z lasów europejskich, jak i tropikalnych. Używamy też płytę laminowaną, lakierowaną, MDF i okucia najlepszych firm, np. "BLUM". Na Państwa życzenie, meble, w zależności od stylu, możemy wykończyć lakierem, olejem lub woskiem, a także ozdobić: rzeźbami, toczeniami, witrażami, intarsją, kamieniem, szkłem, metalem i oświetleniem.

Meble wykonujemy w dowolnych kolorach, wymiarach i wzorach. Klient może wybierać z bogatego katalogu zdjęciowego, przedłożyć własny projekt do realizacji, lub przedstawić nam swoje oczekiwania, które my zamienimy w niepowtarzalne dzieło.

Służymy pomocą i doświadczeniem przy aranżacji pomieszczeń, także w domu Klienta. Oferujemy projekty mebli i ich wizualizacje. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Dysponujemy referencjami.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu.