SOSZYŃSKI

Nasze meble - wizytówką Twojego wnętrza.

 

MEBLE - SODAR

Nasza firma istnieje od 1956 roku i ma swoją siedzibę w Swarzędzu - mieście o wielowiekowej tradycji stolarskiej.

Specjalizujemy się w wykonywaniu ekskluzywnych i standardowych mebli mieszkaniowych, biurowych, restauracyjnych a także do lokali usługowych i obiektów użyteczności publicznej. Nasze meble są wizytówką domów w całej Polsce i kilku krajach Europy.

Linie wzornicze naszych wyrobów obejmują zarówno nowoczesny design, charakteryzujący się prostotą formy i najnowszymi materiałami, jak i ponadczasową klasykę i meble stylizowane.

Różnorodna oferta obejmuje między innymi: zestawy stołowe, kuchnie z AGD, sypialnie, biblioteki, garderoby, barki, zabudowy poddaszy, meble gabinetowe, młodzieżowe, łazienkowe, biurowe, restauracyjne i inne nietypowe. Meble można zakupić pojedynczo i w zestawach.

Materiałem na nasze wyroby jest okleina naturalna i lite drewno, pozyskiwane z lasów europejskich, jak i tropikalnych. Używamy też płytę laminowaną, lakierowaną, MDF i okucia najlepszych firm, np. "BLUM". Na Państwa życzenie, meble, w zależności od stylu, możemy wykończyć lakierem, olejem lub woskiem, a także ozdobić: rzeźbami, toczeniami, witrażami, intarsją, kamieniem, szkłem, metalem i oświetleniem.

Meble wykonujemy w dowolnych kolorach, wymiarach i wzorach. Klient może wybierać z bogatego katalogu zdjęciowego, przedłożyć własny projekt do realizacji, lub przedstawić nam swoje oczekiwania, które my zamienimy w niepowtarzalne dzieło.

Służymy pomocą i doświadczeniem przy aranżacji pomieszczeń, także w domu Klienta. Oferujemy projekty mebli i ich wizualizacje. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Dysponujemy referencjami.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu.

 

Jakość

 

Nasze meble są wykonywane nowoczesnymi obrabiarkami, także CNC. Jednak tam, gdzie zachodzi taka potrzeba, lub wymaga tego jakość wykończenia, wiele czynności jest wykonywanych ręcznie, za pomocą tradycyjnych narzędzi. Każdy element jak i cały wyrób, podlegają indywidualnej ocenie jakościowej. Do wykonania naszych mebli, używamy wyłącznie materiałów, okuć i dodatków renomowanych producentów.

Realizacja

 

Każdy nasz wyrób, może być spersonalizowany zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zarówno wymiary, jak i wzornictwo oraz wybarwienie, mogą być dostosowane do potrzeb i gustu. Możemy też dopasować się do mebli, które Klient już posiada. W meblach możemy zastosować dowolne rozwiązania techniczne podnoszące standard i wygodę ich użytkowania. Każda realizacja, może być poprzedzona jej komputerową wizualizacją.

Profesjonalizm

 

Jesteśmy członkiem Swarzędzkiego Klastra Producentów Mebli. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowanymi stolarzami meblowymi z tytułami czeladników i mistrzów. W pracy, stosujemy zarówno najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, jak i sprawdzone w naszym zakładzie od dziesięcioleci, rzemieślnicze patenty.  Za naszymi meblami stoi wiedza, tradycja i profesjonalizm. Zawsze dotrzymujemy umów i terminów